Casa Quinta Chivilcoy Villa
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Szezonális kinti medence | Helyszíni étkezés Bár/Társalgó |
| Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
A belső udvarra kilátást nyújtó 2 hálószobás Casa Quinta Chivilcoy Villa vendégeit a hozzávetőlegesen egy 10 perces autóútra található Plaza Principal de Chivilcoy meglátogatására invitálja.
A Spanyol tér 2 km-re, a Museo Almacen El Recreo pedig hozzávetőlegesen 6 km-re fekszik a szálláshelytől.
A Chivilcoy városi szállás magába foglal egy fürdőszobát bidével, külön WC-vel és zuhanyzóval. Fürdőlepedők is biztosított az ön kényelméért.
Mialatt a vendégek a Casa Quinta Chivilcoy Villa tartózkodnak, használhatják az elektromos vízforralóval, hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát.
- Helyi látnivalók
- Spanyol tér2757 km
- Centro Universitario Chivilcoy3342 km
- Május 25-e tér2655 km
- Estacion Norte2069 km
- Belgrano tér3220 km
- Plaza 9 de Julio2734 km
- Plaza Principal de Chivilcoy2529 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
- Bár/Társalgó
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Szezonális kinti medence
- Kert
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Belső udvar
- Kerti bútor
- Étkezőasztal
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Quinta Chivilcoy Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Quinta Chivilcoy Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora a Casa Quinta Chivilcoy Villa befogadóképessége?
A Casa Quinta Chivilcoy Villa akár 5 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Casa Quinta Chivilcoy Villa kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Casa Quinta Chivilcoy Villa elektromos vízforralóval, hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
A villa élvezetes kilátást kínál?
A villa belső udvarra néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Casa Quinta Chivilcoy Villa területén tartózkodunk?
Chivilcoy nevezetességei közé tartozik a Plaza Principal de Chivilcoy és a Spanyol tér, amelyek 2 km-re, illetve 2,1 km-re találhatók a Casa Quinta Chivilcoy Villa területétől. Ezenkívül a Museo Almacen El Recreo (6 km) szintén ajánlott a látogatásra.